درباره ما

درزندگی روز‌مره ،بیشتر زمان ما در محل کار، رستوران­ها، کافی شاپ­ها، مراکز درمانی، مراکز خرید ، ادارات و اماکن مختلف عمومی و خصوصی صرف می­شود. در این محل­های شلوغ و پر‌تردد استفاده از سرویس‌های بهداشتی حائز اهمیت است. اگرچه بسیاری از محصولات نظافتی و پوشش­های متفاوت برای حل این مشکل منظور گردیده اما نتایج هنوز ‌راضی کننده نمی‌باشند و استفاده از توالت فرنگی مسائل بهداشتی و عفونی جدی را به همراه دارد.

در حال حاضر با توسعه فن‌آوری، حتی سرویس‌های بهداشتی هم هوشمند شده‌اند وبرای رفع و حل مشکلات فوق، دانش پزشکی و صنعت، تدابیری اندیشیده و محصولی اتوماتیک و بهداشتی اختراع، طراحی و تولید کرده وبراین اساس شرکت صنعتی واریان فرساد ویرا تاو تاسیس گردید تا پس از تحقیقات گسترده و برای اولین بار درایران محصولات بهداشتی خود را با نام تجاری”ویرا ” تولید وآن را برای عموم مردم کارآمد سازد.

ما با تمرکزبرمطالعه و توسعه، تولید و بازاریابی محصولات بهداشتی عمومی را آغاز کرده‌ایم و درصدد ارائه محصولات متنوع، خدمات مطلوب و با کیفیت وهمچنین قیمتی مناسب بوده و درصدد آنیم که محصولات خود را به بسیاری ازکشورها صادرنماییم .

با توجه به نیاز روزافزون این محصول و محصولات مرتبط با آن درکشوروتولید وعرضه آن، ازخروج  ارز از کشور جلوگیری به عمل آمده و اشتغال‌زایی خوبی صورت می‌پذیرد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است