محصولات

در گذشته استفاده از توالت فرنگی برای بسیاری سخت و عجیب به نظر می رسید اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی وعرضه محصولات با کارایی‌های مختلف، از جمله برای جلوگیری ازعارضه کمردرد و آسیب های جدی به مفاصل پا که متاسفانه در کشورما سن تعویض مفصل و جراحی آن به جای 80 سالگی در دنیا، به حدود 40 تا 50 سالگی رسیده است، توانسته طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

مطمئنأ شما هم تا به حال در خصوص ضرورت استفاده از توالت ‌فرنگی مطالب زیادی شنیده‌اید. اما ممکن است باز هم از آن امتناع کرده و به دلایل شخصی آن را مشمئز کننده بدانید. چرا که نمی‌دانید چه تعداد ازافراد دیگر قبل ازشما روی توالت فرنگی نشسته‌اند.

درزندگی روز‌مره ،بیشتر زمان ما در محل کار، رستوران­ها، کافی شاپ­ها، مراکز درمانی، مراکز خرید ، ادارات و اماکن مختلف عمومی و خصوصی صرف می­شود. در این محل­های شلوغ و پر‌تردد استفاده از سرویس‌های بهداشتی حائز اهمیت است. اگرچه بسیاری از محصولات نظافتی و پوشش­های متفاوت برای حل این مشکل منظور گردیده اما نتایج هنوز ‌راضی کننده نمی‌باشند و استفاده از توالت فرنگی مسائل بهداشتی و عفونی جدی را به همراه دارد. توالت فرنگی می تواند عامل انتقال بیماری های پوستی به بدن باشد.
همچنین محلول‌های پاک‌ کننده بسیار قوی باعث التهابات پوستی می شوند و محققان دریافته اند که علل آن استفاده از محلول های شوینده بسیار قوی می باشد.
این محلول‌ها حاوی دو ماده قوی و تحریک کننده شدید پوست (دی‌دسیل دی‌متیل آمونیوم کلرید و آلکیل دی‌متیل آمونیوم‌کلرید) هستند که بسیار برای پوست و بدن مضرمی باشند

بسیاری از ما از تماس با توالت فرنگی اجتناب می‌کنیم و برای فرار از عفونتهای احتمالی به راه حل‌هایی مانند قراردادن دستمال کاغذی و… یا حتی استفاده از توالت فرنگی بدون نشستن روی می‌آوریم و براین باور هستیم که این دستمالها همانند یک محافظ درمقابل باکتری ها عمل می کنند ،در صورتی که کارشناسان بهداشتی براین باورند این عمل باعث جذب بیشتر باکتری‌ها، جرم وانتقال آنها به بدن می شوند.

تقریبا نیمی ازاین دستمال های کاغذی و… در فاضلاب توالت پرتاب می‌شود که باعث انسداد لوله ها گردیده وخسارات زیادی را به بار می‌آورند.

برای رفع و حل مشکلات ذکر شده، دانش پزشکی و صنعت، تدابیری اندیشیده و محصولی اتوماتیک و بهداشتی اختراع، طراحی و تولید کرده است.

در حال حاضر با توسعه فن‌آوری، سرویس‌های بهداشتی هم هوشمند شده‌اند و با توجه به نیاز روز‌افزون این محصول در کشور، این شرکت برای اولین بار درایران دستگاه کاورزن اتوماتیک و بهداشتی با نام تجاری “ویرا” را طراحی، تولید و دراختیارعموم قرارداده است.

نصب چنین دستگاهی برروی توالت فرنگی به شما کمک می کند تا مشکلات فوق را برطرف نمایید. این دستگاه قابلیت استفاده از برق و باتری بصورت مجزا را دارا بوده و توسط یک میکرو رایانه کنترل میشود، بدین ترتیب که کاربرابتدا توسط فشار یک شستی ضد آب یا نگه داشتن دست خود مقابل یک سنسور نوری و یا فرمان از طریق wifi دستگاه فعال میشود و پوشش پلاستیکی و بهداشتی نو و ضدحساسیت یکبارمصرف بصورت خودکار روی صندلی را پوشانده و یک نشیمنگاه بهداشتی فراهم می آورد . پوشش استفاده شده پس از هر بار مصرف توسط یک تیغ برش داده میشود تا مطمئن شوید استفاده دوباره آن امکان‌پذیر نمیباشد.

سایر عملکردها این دستگاه:

– این دستگاه به یک میکرو باند و چراغ هشدار LED مجهز شده و تمامی اخطارهای ایمنی و حفاظتی اعم از اضافه بار موتور ، کاهش ولتاژ  باتری، قرارگیری نامناسب رول در محل مورد نظر و اتمام نوار رول را اعلام می‌نماید.

– تمامی قطعات فلزی این دستگاه مقاوم به زنگ زدگی می‌باشد.

– زمان ری‌استارت دستگاه 6 ثانیه می‌باشد.

– برای جلوگیری و صرفه‌جویی در مصرف رول، فاصله زمانی فرمانپذیری دستگاه جهت تعویض مجدد حداقل 20 ثانیه میباشد.

– این دستگاه با روشن شدن ، فقط 32 دسی بل صدا دارد واستفاده از “ویرا” در داخل و خارج از سرویس بهداشتی مزاحمت صوتی ایجاد نمیکند.

دستگاه‌های ویرا استاندارد بوده و طراحی آن به گونه‌‌ای است که بر روی تمامی توالت‌های فرنگی‌های موجود در بازار سازگار می‌باشد. همچنین نصب آن بسیار آسان و سریع بوده که این امر توسط پرسنل آموزش دیده شرکت صورت می‌پذیرد.

دستگاه کاورزن اتوماتیک و بهداشتی “ویرا” دراماکن ذیل قابل استفاده می‌باشد:

هتل‌ها،هتل آپارتمان‌هاوموارد مشابه

فرودگاه‌ها ، ایستگاه‌های راه آهن و ترمینال‌های مسافربری

تالا‌رهای پذیرایی ، رستوران‌ها ، کافی شاپ‌ها و مراکز خدماتی بین راهی

بیمارستان‌ها ، مراکز بهداشتی ، درمانی و مطب‌ها

مراکز نگهداری مانند خانه سالمندان ،معلولین و …

 سرویس بهداشتی‌های عمومی

 مراکزخرید و تفریحی و سینماها

شرکت‌ها و دفاترمهندسی

سالن‌های زیبایی وباشگاه‌ها

ساختمان‌های اداری

کارخانه‌ها ، ادارات دولتی و خصوصی

منازل مسکونی

مراکز دانشگاهی ، مدارس ، آموزشگاه‌ها ، مهد کودک‌ها وکلیه ی مکان‌های عمومی و خصوصی که باید در آنها سرویس بهداشتی تعبیه گردد…..

سریV10
دستگاه کاورزن با نشیمن بزرگ با قابلیت کارکرد با شستی وسنسورچشمیV1010
دستگاه کاورزن با نشیمن بزرگ با قابلیت کارکرد با شستیV1011
دستگاه کاورزن با نشیمن بزرگ با قابلیت کارکرد با شستی و WiFiV1012

 

سریV11
دستگاه کاورزن با نشیمن کوچک با قابلیت کارکرد با شستی و سنسور چشمیV1110
دستگاه کاورزن با نشیمن کوچک با قابلیت کارکرد با شستیV1111
دستگاه کاورزن با نشیمن کوچک با قابلیت کارکرد با شستی و WiFiV1112

 

سریV12
دستگاه کاورزن بدون درب با نشیمن بزرگ با قابلیت کارکرد با شستی و سنسور چشمی V1210
دستگاه کاورزن بدون درب با نشیمن بزرگ با قابلیت کارکرد با شستیV1211
دستگاه کاورزن با نشیمن بزرگ با قابلیت کارکرد با شستی و WiFiV1212
دستگاه کاورزن بدون درب با نشیمن کوچک با قابلیت کارکرد با شستی و سنسور چشمی V1213
دستگاه کاورزن بدون درب با نشیمن کوچک با قابلیت کارکرد با شستیV1214
دستگاه کاورزن با نشیمن کوچک با قابلیت کارکرد با شستی و WiFiV1215

 

رول مصرفی

مزایای استفاده از رول بهداشتی یکبار مصرف:

-هر رول قابلیت  70 بار استفاده را دارد.

-ایجاد سطحی کاملا بهداشتی و مطلوب برای نشستن.

-جلوگیری از انتقال بیماری‌های پوستی وگسترش آن.

-استفاده از مواد قابل بازیافت HDPE ، سازگار با محیط زیست.

-بهبود اعتبار محل کارتان با توجه کردن و مراقبت ازمشتریان.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است